All Rights Reserved © 2014 - 1001 Airport Mall
ANA SAYFA     KURUMSAL     BASINDA BIZ     INSAN KAYNAKLARI     ILETISIM
1001 Airport Mall'un kalite taahhüdü, müsterilerine olan kaliteli ürün ve hizmet taahhüdü ile sinirli degildir. Firmamizin genis anlamdaki kalite taahhüdü çalisanlarina güvenli ve uygar bir çalisma ortami saglamayi, faaliyet gösterdigi topluma katkida bulunmayi ve faaliyetlerindeki çevre etkisini en aza indirgemeyi de kapsamaktadir.

1001 Airport Mall, kalite politikasinda asagida yer alan unsurlari benimsenmektedir;

  • Çalisanlarina kendilerini gelistirip yeni sorumluluklar almalari için firsat tanir. Konularinda bilgili, deneyimli, dürüst ve çalisanlarina sevgi dolu bir üst kadronun altinda; ögrenmeye açik, çok çalismanin erdemine inanan ve temel bilgileri saglam genis bir teknik kadroya sahiptir. Çalisanlarinin firmasini sevmesini, yaratici güçlerini kullanarak gelistirmesini ve heyecanlarini her zaman en üst düzeyde tutmasini saglayacak bir yönetim anlayisini benimser.
  • Yönetim kadrosu; firmanin misyon ve vizyonunu özümsemis, hedeflere ulasmak için isteyerek, severek ve benimseyerek çalisan, genç, dinamik, özgür düsünce yapisina sahip, açik görüslü, çagdas is ilkelerini kavramis, paylasmanin ve takim olmanin gücüne inanmis kisilerden olusur.
  • Kurmus oldugu Kalite Yönetim Sisteminin gereklerini tam olarak uygular ve etkinligini sürekli gelistirir.
  • Üstlendigi her isi yaparken, müsteri taleplerini ve yürürlükteki yasal mevzuat sartlarini karsilayan ürünü düzenli bir sekilde saglar.
  • Müsterilerine istedigi sartlari ve yasal mevzuat sartlarini saglayan, hep ayni kalitede ürünleri ürettiginin güvencesini verir ve sistemi etkin bir sekilde uygulayarak müsteri memnuniyetini artirir.
  • Kalite politikasini, sirketlerinin amaçlarina uygunlugunu saglamak için sürekli gözden geçirir.
  • Politikasi dogrultusunda olusturdugu hedeflerini sürekli gözden geçirerek gelistirir.
  • Aldigi her isi hep ayni, en iyi nitelikte ve en gelismis teknolojik imkanlari kullanarak yapar; her seferinde daha basarili olmak için çalisir.
  • Çagdas yönetim bilisim sistemlerini kullanarak etkin bir kontrol ve takip olanagi yaratir.
Kalite Politikasi
ANA SAYFA     KURUMSAL     GALERI     ALISVERIS     EGLENCE     KIBRIS'I YASAMAK     FIRSATLAR     ILETISIM